Wykonujemy:

  • Różnego rodzaju szafy na wymiar
  • zabudowy do garderoby, przedpokoju
  • zabudowy łazienkowe
  • meble biurowe
  • meble do kawiarni

Najczęściej stosowanymi przez nas systemami drzwi przesuwnych są produkty firmy LAGUNA – systemy aluminiowe, systemy stalowe.
Wyposażenie jakie można m.in. zastosować w szafach: półki, półki na buty, lustra, drążki na ubrania, szuflady.

Wykonujemy następujące rodzaje szaf:

drzwi przesuwne – są obecnie najbardziej popularne. W tym systemie drzwi niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylenie drzwi. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić dużą część przestrzeni, dzięki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Również jeśli szafa ma być duża, najlepiej sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych. Wówczas możemy zastosować kilka skrzydeł, które pozwolą na wygodne korzystanie z szafy.

 

 

 

 

 

 

– drzwi uchylne – to klasyczny system drzwi, znany od wieków i nadal doskonale się sprawdzający, głównie w małych wnękach i przy niewielkich rozmiarach samej szafy.
Mniejsze fronty drzwi szafy pozwalają na lekkie i delikatne otwieranie.


– drzwi składane –  
 to połączenie dobrych cech drzwi uchylnych i przesuwnych. Składane drzwi zajmują również o wiele mniejszą przestrzeń w chwili ich otwarcia.
Pozwala to ich stosowanie w wąskich korytarzach i przejściach. Są również bardzo wygodne jeśli szybko chcemy odnaleźć potrzebną część garderoby ponieważ po otwarciu dają dostęp do całej szafy.


– drzwi ścięte 
przesuwne – to idealne rozwiązanie do wykorzystania na poddaszach i strychach. Pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniach o obniżonym,
ściętym suficie i pochyłych ścianach. Dzięki szafie z drzwiami ściętymi, nawet tak trudna przestrzeń na poddaszu będzie efektywnie wykorzystana.


– drzwi podwieszane –
 dzięki temu, że nie występuje w nich dolna szyna, nadają się do oddzielania pomieszczeń bez naruszania struktury podłogi.
System jest mocowany na specjalnie wzmocnionej prowadnicy górnej, przytwierdzonej do sufitu.


– drzwi przejściowe przesuwne –
 pozwalają na sprytne, a jednocześnie bardzo efektowne aranżowanie wnętrz.
Pozwalają łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnię z jadalnią lub salonem, łazienkę z sypialnią. Są też wykorzystywane jako drzwi do garderoby.